Представлення інтересів в суді в цивільному судочинстві

Послуги при врегулюванні правових спорів

Юридичні аналітики нашого Адвокатського Об'єднання нададуть оцінку законності і обгрунтованості вимог ваших опонентів. Відпрацюють і нададуть Клієнту чіткий алгоритм варіантів можливих дій і рекомендацій щодо правового захисту. При особистому бажанні Клієнта фахівці Адвокатського Об'єднання "Татарів Фаринник Головко", як нейтральні та неупереджені в конфлікті сторони, допоможуть прийти до певної згоди, надавши послуги з медіації та вирішивши спір через компромісне для сторін рішення.

Юристи та адвокати Адвокатське Об'єднання "Татарів Фаринник Головко" представляють Клієнта в судовому процесі.

Ця послуга включає:

 • Підготовку документів до судових органыв всіх інстанцій (заяви, клопотання, позови, апеляційні та касаційні скарги, заперечення, пояснення тощо).
 • Подання пакету документів до суду. Процесуальне представництво Клієнта в судових засіданнях.
 • Супровід справи у всіх судових інстанціях.
 • Супровід виконавчого провадження.

Юридичний супровід досудового врегулювання спорів та вирішення справ в суді здійснюється фахівцями Адвокатського Об'єднання "Татарів Фаринник Головко" за такими видами права:

Представництво інтересів Клієнта у справах:

 • Пов'язаних із сімейним правом (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, заборгованості по аліментах, стягнення пені за аліментами, розподіл спільного майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, визначення місця проживання дитини, встановлення факту проживання однією сім'єю, зміна прізвища, імені або по батькові, питання опіки та піклування, допомога в усиновленні).
 • Пов'язаних із трудовими відносинами (стягнення заборгованості по заробітній платі, захист інтересів роботодавця при накладенні стягнень за порушення трудової дисципліни, захист інтересів роботодавця при залученні працівника до матеріальної відповідальності за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації; при поновленні на роботі; представництво в судах).
 • Пов'язаних з житловими відносинами (спори щодо ордера на житлове приміщення, спори щодо змін у складі житлового фонду, спори про переведення житла в нежитловий фонд, спори про право фізичних осіб на отримання житла в будинках державного і комунального житлового фонду, спори, що випливають з договору найму житлового приміщення державного або комунального житлового фонду, спори щодо користування гуртожитками та службовими житловими приміщеннями, спори щодо приватизації житла). Пов'язаних з дотриманням прав власності на житло (зокрема, права спільної сумісної та спільної часткової власності), а також пов'язаних з порушенням різного роду цивільно-правових зобов'язань (купівлі-продажу, міни, довічного утримання, безоплатного користування житлом, житлового комерційного найму).
 • Пов'язаних із земельними правовідносинами (приватизація земельної ділянки, придбання в оренду, спори щодо меж земельних ділянок та ін) 
 • Пов'язаних з майновими вимогами між громадянами та між громадянами і юридичними особами (стягнення заборгованості, повернення боргів); відшкодування збитків та упущеної вигоди, стягнення неустойки, відсотків, пені; стягнення безпідставно придбаного майна.
 • Пов'язаних з укладенням, зміною, розірванням, виконанням договорів, врегулюванням розбіжностей за договором, визнанням договорів недійсними. В тому числі, кредитних договорів, договорів іпотеки, застави, страхування та ін.
 • Спори про захист порушених прав власника (витребування майна з чужого незаконного володіння, усунення перешкод у користуванні майном, визнання права власності).
 • Встановлення фактів, що мають юридичне значення (проживання однією сім'єю, приналежність правовстановлюючих документів особі, перебування фізичної особи на утриманні тощо).
 • Пов'язаних зі спадковим правом, спадкування за заповітом; спадкування за законом, визнання заповіту недійсним (оскарження і визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину), відновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, визнання права власності на спадкове майно).
 • Врегулювання деліктних правовідносин (стягнення матеріальної та моральної шкоди, в тому числі внаслідок ДТП тощо).

 

Письмові та усні консультації з питань цивільного процесу.

 

Збір доказів для ведення справи в суді.

 

Забезпечення та контроль виконання судових рішень.

Зв'яжіться з нами