Формат послуг

Юристи нашого Адвокатського Об'єднання забезпечують та гарантують юридичну підтримку,  необхідну для ведення успішного бізнесу в Україні.

 

Адвокатське Об'єднання "Татарів Фаринник Головко" пропонує перевірені  часом та досвідом ефективні формати ділової співпраці. Юридичні послуги можуть надаватись на підставі відповідних договорів:

Договір укладається для виконання конкретного обсягу робіт. Договір може мати різне наповнення залежно від поставлених цілей і завдань Клієнта.

безперервний юридичний супровід діяльності Клієнта. Попередження виникнення правових проблем, мінімізація правових, фінансових і комерційних ризиків Клієнта. Є оптимальною формою співпраці юридичної компанії і Клієнта з питань комплексного супроводу бізнесу.

Така форма співпраці буде цікава власникам бізнесу, менеджерам середньої та вищої ланки. Фахівці Адвокатського Об'єднання "Татарів Фаринник Головко" при проведенні правового аудиту бізнесу, угоди або представленні інтересів в судових та інших органах доповідають безпосередньо Клієнту про всю виконану роботу і виявлені ризики. 

Професійна діяльність Адвокатського Об'єднання "Татарів Фаринник Головко" спрямована на забезпечення правовою допомогою фізичних та юридичних осіб для реалізації прав, свобод, законних інтересів, їх захисту та безумовного відновлення у разі порушення.

Знання та практичний досвід дозволяє команді спеціалістів нашої Корпорації надавати всі види юридичних послуг для бізнесу та громадян.

Зв'яжіться з нами