Формат послуг

Юристи нашої Корпорації забезпечують та гарантують юридичну підтримку,  необхідну для ведення успішного бізнесу в Україні.

 

TFG пропонує перевірені  часом та досвідом ефективні формати ділової співпраці. Юридичні послуги можуть надаватись на підставі відповідних договорів:

Договір укладається для виконання конкретного обсягу робіт. Договір може мати різне наповнення залежно від поставлених цілей і завдань Клієнта.

безперервний юридичний супровід діяльності Клієнта. Попередження виникнення правових проблем, мінімізація правових, фінансових і комерційних ризиків Клієнта. Є оптимальною формою співпраці юридичної компанії і Клієнта з питань комплексного супроводу бізнесу.

Така форма співпраці буде цікава власникам бізнесу, менеджерам середньої та вищої ланки. Фахівці Корпорації TFG при проведенні правового аудиту бізнесу, угоди або представленні інтересів в судових та інших органах доповідають безпосередньо Клієнту про всю виконану роботу і виявлені ризики. 

Професійна діяльність Корпорації TFG спрямована на забезпечення правовою допомогою фізичних та юридичних осіб для реалізації прав, свобод, законних інтересів, їх захисту та безумовного відновлення у разі порушення.

Знання та практичний досвід дозволяє команді спеціалістів нашої Корпорації надавати всі види юридичних послуг для бізнесу та громадян.

Зв'яжіться з нами