Про фірму


 

Історія заснування

У 2005 році була створена Правова корпорація "Татаров Фаринник Головко". За порівняно короткий термін вона змогла завоювати своє місце на ринку юридичних послуг, ставши відомою як в Україні, так і за її межами. Ідея створення і розвитку багатопрофільної Правової корпорації, в якій підхід до вирішення проблеми клієнта корінним чином відрізняється від звичної схеми роботи адвоката, належить Василю Фариннику.

Поступово навколо нього заснувався колектив однодумців, що складається з досвідчених фахівців, кваліфікація яких підтверджена не тільки дипломами та сертифікатами, але і успішною практичною діяльністю на юридичному ринку. За задумом засновників, корпорація повинна вигідно відрізнятися від інших юридичних фірм, консультацій і приватних практикуючих адвокатів, насамперед, тим, що над вирішенням проблеми клієнта працює не один юрист або адвокат, а ціла команда фахівців.

Спектр юридичних послуг що надається адвокатським об'єднанням найрізноманітніший – від реєстрації юридичної особи і повного юридичного супроводу його господарської діяльності до участі у вирішенні найбільш складних господарських та корпоративних конфліктів. Співробітники об'єднання надають комплекс послуг правового аутсорсингу для банків, а також захисту інтересів клієнта в судах і правоохоронних органах.

Як керівництво, так і співробітники не стоять на місці: на рубежі десятирічного ювілею правова корпорація  «Татаров Фаринник Головко» переродилася в Адвокатське Об'єднання "Татаров Фаринник Головко". Разом з новою назвою фірма отримала нові завдання, нові цілі та нові перспективи.


 

Цілі та пріоритети

Особливість Адвокатського Об'єднання "Татаров Фаринник Головко" — шанобливе ставлення до кожного хто звернувся за допомогою, будь то велике підприємство або пересічний громадянин. Ми пропонуємо клієнту комплекс послуг, що дозволяють забезпечити комфортне існування в правовому полі.

 

 

Індивідуальний підхід до клієнта – важливий принцип корпорації. Пропоновані нами юридичні послуги безпосередньо залежать від потреб часу і перспектив вашого бізнесу.

 

Наша спільна мета – активна участь у побудові ефективної правової держави, в якій кожна людина почуватиме себе соціально захищеним громадянином.

 

Недарма девіз корпорації протягом багаторічної діяльності звучить так: «Право людини – вищий закон!»

 

Юристи Адвокатського Об'єднання "Татаров Фаринник Головко" постійно підвищують свій професійний рівень і впроваджують нові технології обслуговування клієнтів. Співробітники щотижня проводять моніторинги законодавства, а також беруть участь в юридичних тренінгах, шліфуючи свою майстерність. Це дозволяє адвокатам відстоювати інтереси клієнтів у найбільш складних випадках і виробити нестандартний хід правового захисту. Клієнти в будь-який момент можуть розраховувати на якісну та професійну допомогу фахівців Адвокатського Об'єднання "Татаров Фаринник Головко"


Відгуки клієнтів

Що таке наше життя? Це наші відносини. Все змінюється, але якщо є людські, професійні стосунки, це дорожче інтер'єру, це найдорожче. Я б хотів відзначити, що ті відносини, які склалися з конкретними людьми в Адвокатське Об'єднання "Татаров Фаринник Головко", це: а) високий рівень; б) це внутрішній комфорт. Ти приходиш до друзів, ти приходиш, як і належить, до адвокатів, розповідаєш, де ти дурницю зробив, де ти сумніваєшся... Ти приходиш до друзів!

Володимир Немировський , Український політик і підприємець

Адвокатське Об'єднання "Татаров Фаринник Головко" є нашим давнім партнером у вирішенні проблем. За час співпраці Адвокацьке Об'єднання підтвердило свій високий професійний статус, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконуються вчасно, у строго обумовлені терміни та з належною якістю. Співробітники  професійно виконують свої обов'язки.

Nicola Mirto Graziano , Власник ресторану в м.Києві

Спочатку я звернувся у Адвокатське Об'єднання "Татаров Фаринник Головко" тому, що знав Василя Івановича ще з радянських часів. До сьогоднішнього дня у нас збереглися нормальні, людські стосунки. Я знаю його як глибоко порядну, ерудовану людину, яка вміє відстоювати свою думку аргументовано і вагомо, як людини, яка працює на результат.

Між адвокатами цього об'єднання склалися такі стосунки, які дозволяють мені, як клієнту, працювати з кожним так само, як з Василем Івановичем. Я відчуваю себе комфортно як клієнт, я відчуваю себе комфортно, як людина, а головне – я бачу результат і розумію, що час витрачається не дарма.

Миколай Ткаченко , Голова правління банку

Адвокатське Об'єднання "Татаров Фаринник Головко" зарекомендувало себе надійним і довгостроковим партнером, орієнтованим на клієнтів і на надання їм послуг високої якості.

Хотілося відзначити бездоганну якість робіт, що виконуються адвокатами, оперативне надання підтримки у вирішенні складних завдань, відповідальність за кінцевий результат. Все це поєднується з уважним і сумлінним ставленням до роботи.

Е. Саленко , ФОП

На мою думку, на сьогоднішній день це краща юридична компанія, здатна оскаржити будь-які дії і надати ефективну своєчасну допомогу.

Якщо потрібний позитивний результат – сміливо звертайтеся, якість послуг гарантовано!

Н. Кондрат'єв , ФОП

Чудова фірма, професійні адвокати та максимальна націленість на результат.

Відмінною рисою цього адвокатського об'єднання вважаю оперативність і високу організованість співробітників, готовність швидко реагувати на обставини.

А. Батурін , Підприємець

Партнери